Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: File
et: Manus

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: Signatures
et: Allkirjad

en: Rows
et: Ridu

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Text area (multiple rows)
et: Tekstiväli (mitu rida)

en: The file.
et: Fail.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size

en: Number of rows: @rows
et: Ridade arv: @rows
