Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: File
mn: Файл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
