Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Author
se: Čálli

en: File
se: Fiila

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon
