Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: File
sv: Fil

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Textfield
sv: Textfält

en: Signatures
sv: Signatur

en: Rows
sv: Rader

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Text area (multiple rows)
sv: Textfält (flera rader)

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: Textfield size: @size
sv: Storlek på textfält: @size

en: Number of rows: @rows
sv: Antal rader: @rows
