Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: File
fa: فایل

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Node
fa: محتوا

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: Quality
fa: کیفیت

en: Signatures
fa: امضاها

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Text area (multiple rows)
fa: منطقه متن(چندین سطر)

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: The file.
fa: فایل

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fa: متنی که در داخل فیلد نمایش داده می شود تا زمانی که مقداری وارد شود. این راهنمایی معمولاً یک مقدار نمونه یا توضیح مختصری از قالب مورد انتظار است.

en: Textfield size: @size
fa: اندازه فیلد متن: @size
