Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Author
fil: May akda

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha
