Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Author
is: Høvundur

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Node
is: Knútur

en: Signatures
is: Undirskriftir

en: Authored on
is: Skrivað tann
