Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: File
hr: Datoteka

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Signatures
hr: Potpisi

en: Rows
hr: Redovi

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Text area (multiple rows)
hr: Područje teksta (više redova)
