Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Rows
hy: Տողեր

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Text area (multiple rows)
hy: Տեքստի տարածք (բազմակի տող)
