Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: File
lv: Fails

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Rows
lv: Rindas

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Text area (multiple rows)
lv: Teksta apgabals (vairākas rindas)
