Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: File
mr: फाईल

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
