Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: File
ps: دوتنه

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Rows
ps: کتارونه
