Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: File
th: ไฟล์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Signatures
th: ข้อความลงท้าย

en: Rows
th: แถว

en: Size of textfield
th: ขนาดช่องข้อความ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
