Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: File
gl: Ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Node
gl: Nodo

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Signatures
gl: Sinaturas

en: Rows
gl: Filas

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Text area (multiple rows)
gl: Área de texto (varias filas)
