Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Authored on
sq: Krijuar më
