Skribble Digital Signatur Integration (1.0.1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: File
az: Fayl

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Rows
az: Sıralar

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Text area (multiple rows)
az: Mətn sahəsi (birdən çox cərgə)

en: Placeholder
az: Köməkçi söz
