Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: File
da: Fil

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: API Key
da: API-nøgle

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: Signatures
da: Signaturer

en: Rows
da: Rækker

en: Size of textfield
da: Størrelse på tekstfelt

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Text area (multiple rows)
da: Tekstområde (flere rækker)

en: The status.
da: Tilstanden.

en: The file.
da: Filen.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.

en: Textfield size: @size
da: Størrelse på tekstfelt: @size

en: Number of rows: @rows
da: Antal rækker: @rows
