Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Author
el: Συντάκτης

en: File
el: Αρχείο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Textfield
el: Πεδίο κειμένου

en: Signatures
el: Υπογραφές

en: Rows
el: Γραμμές

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Text area (multiple rows)
el: Πλαίσιο κειμένου (πολλές γραμμές)

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
el: Το κείμενο που θα εμφανίζεται μέσα στο πεδίο μέχρι να εισαχθεί μία τιμή. Αυτό το βοηθητικό στοιχείο είναι συνήθως παράδειγμα αναμενόμενης τιμής ή σύντομη περιγραφή της αναμενόμενου μορφότυπου.

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder

en: Textfield size: @size
el: Μέγεθος πεδίου κειμένου: @size

en: Number of rows: @rows
el: Αριθμός σειρών: @rows
