Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: File
eo: Dosiero

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Node
eo: Nodo

en: Signatures
eo: Subskriboj

en: Rows
eo: Vicoj

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
