Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Author
gu: લેખક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Node
gu: નોડ

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Signatures
gu: હસ્તાક્ષરો

en: Rows
gu: હરોળો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Number of rows: @rows
gu: પંક્તિઓની સંખ્યા: @rows
