Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Signatures
ka: ხელმოწერები

en: Authored on
ka: დაიწერა
