Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Signatures
pa: ਦਸਤਖਤ
