Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Signatures
sk: Signatúry

en: Rows
sk: Riadky

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Text area (multiple rows)
sk: Rozsiahle textové pole (viac riadkov)

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder

en: Textfield size: @size
sk: Veľkosť textového poľa: @size
