Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: File
sl: Datoteka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Rows
sl: Vrste

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Text area (multiple rows)
sl: Besedilno polje (več vrstično)
