Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: File
te: ఫైల్

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Signatures
te: సంతకాలు

en: Rows
te: వరుసలు
