Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: File
ug: ھۆججەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Signatures
ug: ئىمزا
