Skribble Digital Signatur Integration (1.0.2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Author
vi: Tác giả

en: File
vi: Tập tin

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Signatures
vi: Chữ kí

en: Rows
vi: Số dòng

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Text area (multiple rows)
vi: Hộp văn bản (nhiều dòng)
