Skype (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: White
az: Ağ

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Field types
az: Sahə növləri
