Skype (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Text
fa: متن

en: White
fa: سفید

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Blue
fa: آبی
