Skype (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Default
fr: Par défaut

en: Text
fr: Texte

en: White
fr: Blanc

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Blue
fr: Bleu

en: Chat
fr: Discussion

en: Field types
fr: Types de champs
