Skype (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Default
vi: Mặc định

en: Text
vi: Văn bản

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Blue
vi: Xanh

en: Chat
vi: Trò chuyện

en: Call
vi: Gọi
