Skype (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Submit
ar: إضافة

en: Value
ar: القيمة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Text
ar: نص

en: Button
ar: زر

en: White
ar: أبيض

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Blue
ar: أزرق

en: Text only
ar: النص فقط
