Skype (8.x-1.1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Value
cy: Gwerth

en: Default
cy: Diofyn

en: Text
cy: Testun

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Blue
cy: Glas

en: Text only
cy: Testun yn unig
