Skype (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Submit
el: Υποβολή

en: Value
el: Αξία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text
el: Κείμενο

en: Button
el: Κουμπί

en: White
el: Λευκό

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Blue
el: Μπλε

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Every page except the listed pages
el: Κάθε σελίδα εκτός των παρακάτω

en: The listed pages only
el: Οι παρακάτω σελίδες μόνο
