Skype (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Submit
es: Enviar

en: Value
es: Valor

en: Default
es: Por defecto

en: Text
es: Texto

en: Button
es: Botón

en: Chat settings
es: Configuración de chat

en: White
es: Blanco

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Blue
es: Azul

en: Text only
es: Sólo texto

en: Button text
es: Texto del botón

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Bubble
es: Burbuja

en: Every page except the listed pages
es: Cualquier página salvo las de la lista

en: The listed pages only
es: Sólo las páginas señaladas

en: Rounded
es: Redondeada
