Skype (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Submit
eu: Bidali

en: Value
eu: Balioa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: Button
eu: Botoia

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Blue
eu: Urdina

en: Button text
eu: Testu botoia

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Every page except the listed pages
eu: Orrialde guztiak zerrendatuak izan ezik

en: The listed pages only
eu: Zerrendatutako orrialdeak bakarrik
