Skype (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Submit
fi: Lähetä

en: Value
fi: Arvo

en: Default
fi: Oletus

en: Text
fi: Teksti

en: Button
fi: Nappi

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Blue
fi: Sininen

en: Text only
fi: Vain teksti

en: Button text
fi: Painiketeksti

en: Chat
fi: Pikaviestin

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Every page except the listed pages
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut
