Skype (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Submit
gl: Enviar

en: Value
gl: Valor

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text
gl: Texto

en: Button
gl: Botón

en: White
gl: Branco

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Blue
gl: Azul

en: Text only
gl: So texto

en: Button text
gl: Texto do botón
