Skype (8.x-1.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Submit
hr: Pošalji

en: Value
hr: Vrijednost

en: Default
hr: Zadano

en: Text
hr: Tekst

en: Button
hr: Gumb

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Blue
hr: Plava
