Skype (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Submit
hu: Beküldés

en: Value
hu: Érték

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Text
hu: Szöveg

en: Button
hu: Nyomógomb

en: White
hu: Fehér

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Blue
hu: Kék

en: Text only
hu: Csak szöveg

en: Button text
hu: Gombszöveg

en: Rectangle
hu: Téglalap

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Every page except the listed pages
hu: Minden oldal, kivéve az alábbiak

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak

en: Rounded
hu: Lekerekített

en: Enable/disable chat
hu: Csevegés engedélyezése/letiltása
