Skype (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Submit
id: Kirim

en: Value
id: Nilai

en: Default
id: Bawaan

en: Text
id: Teks

en: Button
id: Tombol

en: White
id: Putih

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Blue
id: Biru

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Every page except the listed pages
id: Semua halaman kecuali halaman yang terdaftar

en: The listed pages only
id: Halaman yang terdaftar saja
