Skype (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Submit
kk: Жіберу

en: Value
kk: Мән

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Blue
kk: Көк
