Skype (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: Button
ps: تڼۍ
