Skype (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Submit
ro: Trimite

en: Value
ro: Valoare

en: Default
ro: Implicit

en: Button
ro: Buton

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Blue
ro: Albastru

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
