Skype (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Default
sk: Predvolené

en: Button
sk: Tlačidlo

en: White
sk: Biela

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Blue
sk: Modrá

en: Text only
sk: Iba text

en: Field types
sk: Typy polí
