Skype (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Submit
sv: Skicka

en: Value
sv: Värde

en: Default
sv: Förvald

en: Button
sv: Knapp

en: White
sv: Vit

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Blue
sv: Blå

en: Text only
sv: Enbart text

en: Button text
sv: Knapptext

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Bubble
sv: Bubbla
