Skype (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Value
th: ค่า

en: Text
th: ข้อความ

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
