Skype (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: Button
lt: Mygtukas

en: White
lt: Baltas

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Blue
lt: Mėlyna
