Skype (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Default
ca: Per defecte

en: Button
ca: Botó

en: Chat settings
ca: Paràmetres del xat

en: White
ca: Blanc

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Blue
ca: Blau

en: Text only
ca: Només text

en: Button text
ca: Text del botó

en: Chat
ca: Xat

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Every page except the listed pages
ca: A cada pàgina excepte les pàgines llistades

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades
