Skype (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Submit
da: Indsend

en: Value
da: Værdi

en: Default
da: Standard

en: Text
da: Tekst

en: Button
da: Knap

en: White
da: Hvid

en: Default value
da: Standardværdi

en: Blue
da: Blå

en: Text only
da: Kun tekst

en: Button text
da: Knaptekst

en: Field types
da: Felttyper

en: Every page except the listed pages
da: Alle sider undtagen de valgte sider

en: The listed pages only
da: Kun de viste sider
